LOOP Jalapeno Lime Mini S2 er en hel hvit snus med en syrlig og fersk lime i kombo med sterk varme fra grønn jalapeño. Uventet, men en helt uimotståelig kombinasjon. Som alle LOOP-produkter har den en god og behagelig smak som varer lenge. Denne kommer i den lille mini formatet som er mindre enn slim og er nærmest usynlig under leppen.
Nikotinnivå
Loop Jalapeño Lime Mini S2 er en sterk snus med 15 mg nikotin som gir et raskt og kraftig nikotinkick gjennom InstantRushTM-teknologi. Denne snusen går under kategorien strong, og passer for de som ønsker en litt sterkere nikotinopplevelse.
Hvit Snus
Hvit Snus eller All white snus er navnet på den siste kategorien innen snus. Innholdet i porsjonsposene består av plantefiber og en liten andel lys tobakk. Dette resulterer i en snus som renner lite, og som ikke misfarger tennene. Til tross for dette leverer den samtidig en lignende nikotinopplevelse som tradisjonell snus i White-formatet.
Loop kommer i verdens første miljøvennlige snusboks - PlantCanTM.
Fakta om produktet | |
---|---|
Varemerke | Loop |
Format | mini |
Styrke | Strong |
Nikotininnhold | 15 mg/g |
Smak | sitrus |
Produkttype | All White Porsjonssnus |
Innehold/boks | 9 g |
Produsent | Another Snus Factory |
Telefon: +47 80 02 51 75
Epost: info@snushjem.no
Telefontider: Idag: - -Stengt